KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10851048
nr 1085 1048
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, 64/360, signerad. -74, bladets mått: 43x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:54:04
23/1 17:10:56
800 kr
23/1 19:32:46
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén